9 przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdziły, iż dotyk stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie efekty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, że filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Woń wanilii efektywnie powiększa napływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Wobec tego warto włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty

Comments are closed.