Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co kłopoty z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy mają niskie libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być następstwem bardzo różnych powodów, które obejmują zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to przeważnie choroba alkoholowa, narkomania, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
kamagra libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn przeżywa stres za sprawą kłopotów w pracy lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma wrodzoną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Ciężko jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od kierownika zacząć go bić lub brać nogi za pas, dlatego zazwyczaj dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia i napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich kamagra w zelu jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.

Comments are closed.